KADEŘNICTVÍ

HANKA KUBIŠTOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje již od roku 2013. Zaměřuje se jak na dámské, tak i pánské střihy. Díky dlouholeté praxi v oboru, je její práce technicky dobře odvedená. Má pozitivní přístup k zákazníkovi a ctí jeho přání. Pracuje s vlasovou kosmetikou Kapyderm a Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. 

KAROLÍNA DIETLOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice Kája. Mezi její oblíbenou vlasovou tvorbu patří především účesy, se kterými se účastnila mnoha pražských soutěží. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou značky Alfa Parf MILANO a Davines.

Miluji dělat lidičky krásnějšími.

RICARDO TOMAS COSIN SYLLA

Kadeřník 

Kadeřník s mnohaletou praxí pocházející ze Španělska, který v salonu FAME pracuje od roku 2016. Jeho předností je intuitivní a velmi pozitivní přístup k zákazníkům, technicky dobře odvedená práce. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Hovoří plynule španělsky, portugalsky, francouzsky, italsky, anglicky a lehce česky. 

RADEK ZAHRADNÍK

Kadeřník & hlavní školitel Davines

Kadeřník na velmi profesionální úrovni, který v salonu FAME pracuje již od roku 2005. Jeho předností  je velmi dobře technicky odvedená práce a díky velmi příjemnému a profesionálnímu vystupování si vybudoval široké spektrum zákazníků. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Je také hlavním školitelem pro práci s vlasovou kosmetikou Davines, neustále sleduje poslední trendy, vzdělává se a nové techniky praktikuje v salonu FAME.