KADEŘNICTVÍ

RADEK ZAHRADNÍK

Kadeřník & hlavní školitel Davines

Kadeřník na velmi profesionální úrovni, který v salonu FAME pracuje již od roku 2005. Jeho předností  je velmi dobře technicky odvedená práce a díky velmi příjemnému a profesionálnímu vystupování si vybudoval široké spektrum zákazníků. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Je také hlavním školitelem pro práci s vlasovou kosmetikou Davines, neustále sleduje poslední trendy, vzdělává se a nové techniky praktikuje v salonu FAME.

HANKA KUBIŠTOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje již od roku 2013. Zaměřuje se jak na dámské, tak i pánské střihy. Díky dlouholeté praxi v oboru, je její práce technicky dobře odvedená. Má pozitivní přístup k zákazníkovi a ctí jeho přání. Pracuje s vlasovou kosmetikou Kapyderm a Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. 

RICARDO TOMAS COSIN SYLLA

Kadeřník 

Kadeřník s mnohaletou praxí pocházející ze Španělska, který v salonu FAME pracuje od roku 2016. Jeho předností je intuitivní a velmi pozitivní přístup k zákazníkům, technicky dobře odvedená práce. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Hovoří plynule španělsky, portugalsky, francouzsky, italsky, anglicky a lehce česky. 

REGINA ŽLEBKOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje od roku 2015. Její předností je technicky dobře odvedená práce a velmi pozitivní přístup k zákazníkům. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Goldwell. 

ZUZANA DUCHOŇOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje již od roku 2005. Její předností je technicky dobře odvedená práce a velmi pozitivní přístup k zákazníkům. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě.

MICHAL MACÁLKA

Kadeřník & externí školitel Goldwell

Kadeřník, který v salonu FAME pracuje již od roku 2015. Sleduje poslední celosvětové trendy, neustále se vzdělává ve svém oboru, účastní se světových veletrhů a kadeřnických soutěží, Je držitelem zlata ColorZoom 2015 a následně postoupil na celosvětový ColorZoom v Las Vegas, stříbra ColorZoom 2016, bronzu ColorZoom 2017.  Zároveň je také externím školitelem vlasové kosmetiky Goldwell.