KERATIN THERAPY LISSE DESIGNE


VYHLAZUJÍCÍ KERATINOVÉ OŠETŘENÍ 


Pro koho? Pro ty, kteří hledají vysoce účinné vyhlazující ošetření, jež bylo zároveň zcela bezpečné. Pro perfektně vyhlazený vzhled vlasů po dobu minimálně 3 měsíců!-komplex Kera-Collagen - inovovaný komplex účinkuje na zíkladě kvaternizovaného biomimetického keratinu, působí ve struktuře vlasu a posiluje vlasové vlákno.

-babasový olej - vzácný amazonský olej s neobyčejnými zjemňujícími vlastnostmi vlasům dodává hedvábně jemný a zářivý vzhled. 

- bez formaldehydu 1) DEEP CLEANSING SHAMPOO ( Hloubkový čistící šampón) 
Čistí vlasy do hloubky a zanechává je zcela bez zacuchání. Napomáhá otevřít kutikulu vlasu pro lepší působení vyhlazujícího ošetření. Bez obsahu soli a sulfátu.
2) SMOOTHING FLUID ( Vyhlazující fluid) 
Uhlazující fluid remodeluje pomocí tepla dispozice keratinových řetězců, narovnává je a propůjčuje jin hladký vzhled. Pro dodání barevných odlesků nebo zvýraznění již stávajících lze smíchat s Pigments. 
3) DETANGLING CREAM ( Rozčesávací krém ) 
Pomáhá zachovat kosmeticitu vlasů během ošetření. Zjednodušuje a urychluje fázi pročesání a skluz žehličky. Zároveň chrání vlasy před teplem. 
4) REHYDRATING MASK ( Rehydratační maska) 
Dodává vlasům hydrataci a redukuje přirozený proces dehydratace. Vlasy jsou zářivě lesklé a snadno se rozčesávají. Pro dodání nebo zvýraznění odlesků můžete smíchat s Pigments.

 

PRODUKTY PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ PO SAMOTNÉM OŠETŘENÍ V SALONU.


               1) MAINTENANCE SHAMPOO ( Udržující šampón) 
Jemně vlasy čistí a pomáhá uchovat výsledky salonního ošetření. Je obohacen o keratin a babasový olej, Vlasy zanechává jemné a zářivě lesklé. Bez obsahu sulfátů, soli a parabanů. 
         2) MAINTENANCE CONDITIONER ( Udržující kondicionér) 
Vyživuje, hydratuje a zachovává kosmeticitu vlasů po salonním ošetření. Je obohacen o keratin a babasový olej, Bez sulfátů, soli a parabanů. 


PRO CENU OŠETŘENÍ KLIKNĚTĚ ZDE