DAVINES

20.01.2018

"Krása zachrání svět" V Davines věříme, že toto je možné a věříme, že naše vize udržitelnosti nám pomůže to uskutečnit.  

DAVINES


BEAUTY

Naším ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Náš styl je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Krása, v kterou věříme, je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti. Slavíme a vyjadřujeme grácii s elegancí, která z každého z nás dělá to, kým jsme. To je důvod, proč se považujeme za nástroj pro naše zákazníky, jak vyjádřit svou vlastní jedinečnost.

Vytvářením "krásy" chceme, aby se lidé o sebe starali, aby se starali o prostředí, ve kterém žijí a pracují a o věci, které milují.

Naše multikulturní zvědavost nás motivuje prozkoumat mnoho pravd světa. Chceme být sladění s přítomností zatímco stále zůstáváme spjati s minulostí.

Udržitelnost

Naše značka krásy nemůže fungovat bez praktického a "udržitelného" úsilí. Pro nás je udržitelnost to, čím jsme odpovědní sami sobě a lidem, se kterými pracujeme, našim zákazníkům, a světu, ve kterém žijeme a pracujeme každý den. To znamená, že naše vize "udržitelnosti" má řadu významů:

- "udržitelnost" v souvislosti s naším závazkem minimalizovat škodlivé dopady na životní prostředí tak, aby nebyla ohrožena kvalita nebo množství přírodních zdrojů dnes i v budoucnu.

- "udržitelnost" ve vztahu k našemu privilegiu využívat přírodních surovin obohacených o špičkové kosmetické technologie a řemeslného ducha.

- "udržitelnost" s ohledem na "svobodu tvorby." V Davines se každá myšlenka rodí svobodně a je vyvinuta s pravostí, v souladu s našimi hodnotami.

- "udržitelnost" ve vztahu k etice. Slovo "etika" v řečtině znamená "dům, přístřeší, doupě". Inspirace touto definicí vytváří naše pracovní prostředí tak, abychom se cítili jako doma, aby se stalo místem k rozvoji sebe sama a vytvoření upřímných vztahů s ostatními na základě transparentnosti a spolupráce .

"Krásné a dobré", jako ve starověku podle neoddělitelné jednoty mezi vnější a vnitřní krásou, je další způsob, jak říct "udržitelná krása ". A "udržitelná krása" je další způsob, jak říct "Davines".