KAPYDERM

20.01.2018

Španělská novinka Kapyderm v oblasti vlasové péče, která se zaměřila na vyřešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou nyní i na českém trhu!

Kdy Kapyderm pomůže?

Ať už vás trápí vypadávání vlasů díky genetické dispozici, v důsledku porodu nebo trpíte lupénkou či seboroickou dermatidou, případně se nemůžete zbavit lupů, Kapyderm vám stoprocentně pomůže.

Diagnóza i prostřednictvím webu

Vlasová péče Kapyderm se vyrábí s využitím špičkových technologií ve Španělsku. Na stránkách www.kapyderm.cz si můžete nechat udělat odbornou diagnózu, která vám pomůže odhalit příčinu možné nemoci. Během léčby se můžete kdykoliv bezplatně obrátit na trichologa, který s vámi jakékoliv dotazy prodiskutuje.

Kapyderm pomůže tam, kde kadeřník už nestačí

Trichologické centrum společnosti Kapyderm se nachází v Praze v Anglické ulici, ale nezoufejte ani pokud jste mimopražská - tuto odbornou péči si můžete dopřát hned na osmi místech po republice nebo objednat přímo on-line. Mezi nejoblíbenější produkty patří přípravky s přísadami jako jsou např. extrakt z placenty, organická rašelina nebo třeba kolagenová emulze. Výběr je opravdu široký, proto využijte bezplatnou diagnózu nebo se poraďte s vaším lékařem.

Šampon, emulze, krémová výživa a další této značky - není to jen další vlasová řada v nablýskaných lahvičkách, proto se nenechte odradit na první pohled strohými obaly, skrývají totiž léčivý poklad pro vaše vlasy a pokožku.