VLASOVÉ OLEJE

20.02.2018

PROČ A KDY POUŽÍVAT VLASOVÉ OLEJE

Jsme velkými fanoušky vlasových olejů, milujeme jejich vůni, sametovou strukturu a dokonalé výsledky. Oleje jsou vyrobené z prvotřídních surovin a jsou úplným elixírem zdraví pro naše vlasy. I zde platí pravidlo, že méně je rozhodně více. Stačí jen doslovně pár kapek pro závěrečnou péči a vlasy jsou krásně lesklé, uhlazené, zářivé.

Vlasové oleje mají mnohostranné využití. Jejich nanášení je skvělé do vlhkých vlasů po mytí, pro zlepšení rozčesatelnosti. do suchých vlasů pro zlepšení vzhledu a uhlazení konečků.

Používáme je především u finální péče, na vyživení a uhlazení vlasů, na výživu pro suché vlasy a pro zajištění vyššího lesku vlasů. Můžeme jej používat i před foukáním, například u velmi krepatých vlasů, tím docílíme uhlazení a usnadnění foukané.

Dále je možné přimíchání do vlasové masky pro zvýšení intenzity nebo před spaním aplikujeme do suchých vlasů, které ráno umyjeme, tím je intenzivně změkčíme a vyživíme.

Avšak pozor, oleje nejsou určeny pro všechny typy vlasů, při použití na jemné vlasy, zbytečně vlas zatíží a ubírají na objemu.


Na trhu se vyskytuje velké množství a objevují se stále další novinky. My Vám doporučujeme ten nejlepší olej pro vaše vlasy na našem trhu.

Dokonalost sama! Voňavý, jemný, s mnoha účinky a benefity, takový je OI Oil od Davines.

Benefity:

- extrémní jemnost a lesk

- vlasy nezatěžuje

- s intenzivními antioxidačními účinky

- působí proti volným radikálům

- aktivní přírodní složky: olej z oreláníku barvířského - chrání vlasy před stárnutím a má silné antioxidační účinky

Způsob použití:

styling: 2 - 3x stiskněte pumpičku a aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy do délek a konečků, poté vysušte. Konečná úprava: 2 - 3x stiskněte pumpičku a aplikujte do délek a konečků na suché vlasy. Množství se může měnit v závislosti na typu vlasů. U jemných vlasů se doporučuje 1 střik, u středních a tvrdých začněte se 2 nebo 3ma střiky a v případě potřeby produkt přidejte.