NOVINKY & INFORMACE & AKCE

Nová spolupráce se značkou Alfaparf

Například šampon Reparative Low Shampoo z produktové řady RECONSTRUCTION regenerují vlas do hloubky díky aktivním prvkům, které působí přímo v jádru vlasového vlákna - v kortexu.

Co trápí Vaše vlasy?

Péče o vlasy začíná péčí o vlasovou pokožku. Provádíme vyšetření vlasové pokožky a vlasů pomocí profesionální trichokamery za účelem diagnostiky příčin obtíží. Trichologické vyšetření doporučujeme všem, kteří hledají odpověď na otázku, jak se zbavit obtíží s vlasovou pokožkou a vlasy či zlepšit jejich stav.

Nebojte se nás na toto vyšetření zeptat a rádi Vám osvětlíme všechny detaily. Taktéž se můžete podívat do Ceník na jednotlivé služby.

Hledáme nové kolegy!

Hledáme do týmu zkušené kadeřnice a kadeřníky do našeho zaběhlého salónu Fame v Anglické ulici. Pracovní úvazek možný na HPP či pronájem křesla na živnostenský list. Nabízíme výborné platové podmínky.


Nebojte se nám taktéž ozvat pokud jste šikovná pedikérka nebo kosmetička. Rádi s Vámi vymyslíme budoucí spolupráci. 


V případě zájmu nás kontaktujte na:

tel. č.: 777 902 215 nebo 777 902 216

e-mail: info@salonfame.cz

MDŽ ve FAME

03.03.2018

KAŽDÁ ŽENA CHCE BÝT KRÁSNÁ A TO NEJEN VE SVÁTEK. VYUŽIJTE NAŠÍ SPECIÁLNÍ NÁBÍDKY 8.3.2018. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!

Ve dnech 12. - 14.2.2018 Vás zveme na zkrášlující proceduru, která zahrnuje mytí, revitalizační masáž, foukání a konečný styling. Budeme se na Vás těšit a nezapomeňte si prosím u nás rezervovat termín.

Zapojte se s námi do projektu pro vytvoření ctnostné synergie mezi podnikáním a prostředím, s konkrétním pozitivním dopadem na planetu a salony: "Den udržitelné krásy". Každý, kdo nás v tento den navštíví, přispěje svými penězi na realizaci socio-environmentálního projektu pro obnovu a ochranu lesů, ekologickou modernizaci a posílení komunit v...

DAVINES

20.01.2018

"Krása zachrání svět" V Davines věříme, že toto je možné a věříme, že naše vize udržitelnosti nám pomůže to uskutečnit.

KAPYDERM

20.01.2018

Španělská novinka Kapyderm v oblasti vlasové péče, která se zaměřila na vyřešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou nyní i na českém trhu!

Péče o vlasy

20.01.2018

Jak správně pečovat o vlasy? S kadeřníky našeho salonu jsme pro Vás vytvořili několik základních kroků, jak správně pečovat o své vlasy, aby zůstaly krásné a zdravé.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.