NOVINKY & INFORMACE & AKCE

Hledáme nové kolegy!

Hledáme do týmu zkušené kadeřnice a kadeřníky do našeho zaběhlého salónu Fame v Anglické ulici. Pracovní úvazek možný na HPP či pronájem křesla na živnostenský list. Nabízíme výborné platové podmínky.


V případě zájmu nás kontaktujte na:

tel. č.: 777 902 215

e-mail: blankao@centrum.cz

MDŽ ve FAME

03.03.2018

KAŽDÁ ŽENA CHCE BÝT KRÁSNÁ A TO NEJEN VE SVÁTEK. VYUŽIJTE NAŠÍ SPECIÁLNÍ NÁBÍDKY 8.3.2018. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!

Ve dnech 12. - 14.2.2018 Vás zveme na zkrášlující proceduru, která zahrnuje mytí, revitalizační masáž, foukání a konečný styling. Budeme se na Vás těšit a nezapomeňte si prosím u nás rezervovat termín.

Zapojte se s námi do projektu pro vytvoření ctnostné synergie mezi podnikáním a prostředím, s konkrétním pozitivním dopadem na planetu a salony: "Den udržitelné krásy". Každý, kdo nás v tento den navštíví, přispěje svými penězi na realizaci socio-environmentálního projektu pro obnovu a ochranu lesů, ekologickou modernizaci a posílení komunit v...

DAVINES

20.01.2018

"Krása zachrání svět" V Davines věříme, že toto je možné a věříme, že naše vize udržitelnosti nám pomůže to uskutečnit.

KAPYDERM

20.01.2018

Španělská novinka Kapyderm v oblasti vlasové péče, která se zaměřila na vyřešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou nyní i na českém trhu!

Péče o vlasy

20.01.2018

Jak správně pečovat o vlasy? S kadeřníky našeho salonu jsme pro Vás vytvořili několik základních kroků, jak správně pečovat o své vlasy, aby zůstaly krásné a zdravé.