POSÁDKA

LUKÁŠ ROSSBACH

Tricholog & kadeřník & spolumajitel

Specialista na diagnostiku v oblasti trichologie. Přijďte na diagnózu vlasové pokožky pomocí speciální vlasové kamery do FAME HAIR SALON. Mikrokamera 250x zvětší vlas, diagnostikujeme s její pomocí Váš problém a zkonzultujete ho s naším trichologem. Poradíme Vám nejlepší řešení, zjistíme jak pomoci Vašim vlasům a vlasové pokožce. Zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám, jak změnit péči o vlasy i pokožku. 

ZUZANA DUCHOŇOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje již od roku 2005. Její předností je technicky dobře odvedená práce a velmi pozitivní přístup k zákazníkům. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě.

Tomáš Miloš

Kadeřník

Kadeřník, který pracuje v salonu FAME od roku 2018. Jeho předností jsou precizní, trendy a nadčasové střihy. Velmi dobře odhadne, co Vám bude slušet a v čem se budete cítit dobře. Pracuje vždy s TOP produkty značek Oribe, Kerastase, Loreal, Redken a jinými. 8 let pracoval ve vlastním kadeřnickém salonu, absolvoval různé tuzemské i zahraniční semináře, účastnil se mnoha kadeřnických soutěží, vlasových proměn, módních přehlídek ve spolupráci s módními návrháři a zkrášloval i herečky do filmu. Kromě perfektních střihů, barvení, melírování a dalších zkrášlujících procedur Vám prodlouží vlasy o vlasy jen z pravého původu (nutná předchozí konzultace) a specializuje se taktéž na svatební a společenské účesy. 

RADEK ZAHRADNÍK

Kadeřník & hlavní školitel Davines

Kadeřník na velmi profesionální úrovni, který v salonu FAME pracuje již od roku 2005. Jeho předností  je velmi dobře technicky odvedená práce a díky velmi příjemnému a profesionálnímu vystupování si vybudoval široké spektrum zákazníků. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Je také hlavním školitelem pro práci s vlasovou kosmetikou Davines, neustále sleduje poslední trendy, vzdělává se a nové techniky praktikuje v salonu FAME.

MICHAL MACÁLKA

Kadeřník & externí školitel Goldwell

Kadeřník, který v salonu FAME pracuje již od roku 2015. Sleduje poslední celosvětové trendy, neustále se vzdělává ve svém oboru, účastní se světových veletrhů a kadeřnických soutěží, Je držitelem zlata ColorZoom 2015 a následně postoupil na celosvětový ColorZoom v Las Vegas, stříbra ColorZoom 2016, bronzu ColorZoom 2017.  Zároveň je také externím školitelem vlasové kosmetiky Goldwell.

RICARDO TOMAS COSIN SYLLA

Kadeřník 

Kadeřník s mnohaletou praxí pocházející ze Španělska, který v salonu FAME pracuje od roku 2016. Jeho předností je intuitivní a velmi pozitivní přístup k zákazníkům, technicky dobře odvedená práce. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Hovoří plynule španělsky, portugalsky, francouzsky, italsky, anglicky a lehce česky. 

MIKA BESTUE

Kadeřník 

Kadeřník pocházející ze Španělska, který v salonu FAME pracuje od roku 2017. Jeho předností je individuální a pozitivní přístup k zákazníkům a technicky dobře odvedená práce. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Kapyderm a Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. Hovoří plynule španělsky a anglicky.

REGINA SOUDILOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje od roku 2015. Její předností je technicky dobře odvedená práce a velmi pozitivní přístup k zákazníkům. Zaměřuje se na práci s vlasovou kosmetikou Goldwell. 

HANA BRADOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje již od roku 2004. Specializuje se na pánské střihy a barvení speciálními barvami značky Goldwell. Má velmi pozitivní přístup k zákazníkovi a díky její dlouholeté praxi v oboru je její práce vždy perfektně odvedena. 

HANKA KUBIŠTOVÁ

Kadeřnice

Kadeřnice, která v salonu FAME pracuje již od roku 2013. Zaměřuje se jak na dámské, tak i pánské střihy. Díky dlouholeté praxi v oboru, je její práce technicky dobře odvedená. Má pozitivní přístup k zákazníkovi a ctí jeho přání. Pracuje s vlasovou kosmetikou Kapyderm a Davines, která vyrábí produkty vysoké kvality pro péči o vlasy a je šetrná nejen k vlasům, ale i k přírodě. 

RENÉ ROSSBACHOVÁ

vedoucí provozu & spolumajitelka

Vedoucí provozu salonu FAME od roku 2018.